Darmowa wysyłka od 220 zł

Jeśli złożysz zamówienie za co najmniej 220 zł, nie będziesz płacił za wysyłkę

O nas

Strona statyczna o nas

 

Gadżety reklamowe na zamówienie

Specjalizujemy się w nadrukach na gadżetach wszelkiego rodzaju, dlatego doskonale wiemy jak przygotować odpowiednie zestawienie dla Twojej firmy. Działamy od 2013 roku i przez ten czas zdobyliśmy nieocenione doświadczenie oraz wiedzę, która przekłada się na doskonałą jakość wykonania. Wiemy, że nietypowe gadżety reklamowe są kluczem do pozyskania nowych klientów oraz do odpowiedniej komunikacji firmy na zewnątrz jak i wewnątrz. Tak samo jak twoi klienci i kontrahenci tak Twoi pracownicy musza się utożsamiać z firmą w której pracują, a najlepszym tego sposobem jest zadbanie o gadżety z własnym nadrukiem. Kubek z logiem firmy i imieniem pracownika to dobry początek, bo nic tak nie pobudza jak poranna kawa w super kubku. Zamówienia realizujemy na terenie całej polski oraz za granicą, dzięki temu nie ważne gdzie przebywasz, masz pewność że twoje zamówienie
do Ciebie dotrze. Nietypowe gadżety reklamowe to nieodłączna część wystroju każdego biura i stanowiska pracy, to mogą być drobne rzeczy jak smycze do kluczy czy pendrivery a od razu zmieniają komunikację w firmie. 

 długopisy firmowygadzet

Artykuły reklamowe z nadrukiem - nasza specjalność

Dzięki temu że posiadamy najnowszej klasy maszyny do druku cyfrowego jesteśmy w stanie nanieść na nasze gadżety dowolny nadruk wysokiej jakości. Obsługujemy zamówienia firmowe na duże partie gadżetów, jak również na pojedyncze sztuki
od indywidualnych klientów. Istnieje też możliwość naniesienia nadruku na swoje gadżety jeśli spełniają nasze wytyczne dzięki temu jesteśmy bardzo elastyczni w podejściu do zamówień klienta. Fajne gadżety reklamowe są doskonały pomysłem zarówno dla dużych firm jak i lokalnych przedsiębiorstw. Od długopisów i firmowych skoroszytów po miarki i linijki. Posiadamy gadżety dla każdej branży a w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów ciągle powiększamy swój asortyment, dlatego gadżety z własnym nadrukiem są tak uniwersalnym a zarazem tak dopasowanym dodatkiem dla każdej firmy jak i osób indywidualnych, które chcą zrobić niesamowity prezent i spersonalizować przedmiot do użytkownika.

 

Gadżety znakujemy metodą druku DTG oraz Sublimacji. Oba rodzaje druku zapewniają maksymalnie odwzorowane szczegóły oraz niesamowitą barwę kolorystyczną, dzięki czemu gadżety firmowe z nadrukiem wyglądają rewelacyjnie i spełniają oczekiwania naszych klientów.


różne gadżety z nadrukiem